Ubytování v klidném prostředí v blízkosti Českých Budějovic

Celoroční ubytování Hůry

Nabízíme ubytování v přízemí domu v obci Hůry. Obec se nachází 10 km východně od Českých Budějovic v úbočí tzv. Lišovského prahu směrem na Třeboň. Jedná se o částečně řadovou chalupu s tradičním průjezdem uprostřed (dnes vstupní hala). Z venkovních prostor je k dispozici uzavřený dvůr s možností posezení.

Z venkovních prostor je k dispozici uzavřený dvůr s posezením a zahrada, na kterou se prochází přes technické zázemí objektu. Zahrada poskytuje díky vegetaci úplné soukromí a je možno využít i venkovní bazén (7m délka, 3m šířka), trávník, gril, ohniště a zastřešenou pergolu k posezení. Ze zahrady je krásný výhled na České Budějovice, Kleť, Šumavu a Boubín. Ubytovaní ocení i přítomnost daňků přímo za zahradou (jen k podívání). Ubytování je vhodné pro rodinu s dětmi, skupinu přátel, kteří jsou milovníci jižních Čech, turisté nebo cykloturisté, kola je možno uschovat v objektu a parkoviště pro auta je přímo před domem. Ubytovat se mohou přijet i skupiny sezónních pracovníků.

Celoroční ubytování v rodinném domě - obec Hůry

Místnosti a vybavení
plně vybavená kuchyně včetně ledničky s mrazákem, elektrického sporáku s el. troubou, , myčky, mikrovlnné trouby a rychlovarné konvice, ložnice s manželskou postelí, úložnými prostora a TV, obývák s 2 lůžky, rozkládacím gaučem, úložnými prostory a TV, koupelna se sprchovým koutem a WC, vytápění: ústřední topení na plynový kotel

Další informace
Parkování: 2 parkovací místa - zákaz domácích mazlíčků - Wifi k dispozici - celoroční provoz
nekuřácký objekt - v obci je obchod a restaurace - majitel bydlí v horní části objektu